OTANTİK
KEYİFLİ
SAĞLIKLI
MASTIQUA'nın karakteristik aroması ve taze damla sakızı lezzeti gece veya gündüz olsun her anı güzelleştirir. Canlandıran, gençleştiren ve harika hissettiren alternatif bir ferahlık sağlar.

Alkolsüz bir içecek olarak MASTIQUA'yı tek başına soğuk için ya da MASTIQUA'yı bir bardak kahve ile veya hazım kolaylaştırıcı olarak yemekle birlikte deneyin. İster güne başlarken dinçlik ve ferahlık kazanmak için, ister akşamüstü veya geç vakit MASTIQUA’yı yaratıcı kokteyller hazırlamada da kullanabilirsiniz.
MASTIQUA VE KAHVE, CENNETTE YARATILMIŞ BİR UYUM
Kahvenizi bir bardak MASTIQUA ile için ve Doğu Akdeniz'in otantik aroma ve lezzetini keşfedin.
MASTIQUA HER YEMEKLE MÜKEMMEL GİDER
Benzersiz reçineli aroması nedeniyle damla sakızı; et, balık ve fındıkla birlikte; ekmek, hamur işleri ve reçellerin içinde her Akdeniz mutfağında hem tuzlu hem de tatlı yemeklerde yüzyıllardır kullanılmaktadır.

MASTIQUA, misafirperverlik demektir. MASTIQUA'nın tazeliğini mutfağınıza ekleyin, her yemeğinizde kokusunun ve sindirimi kolaylaştıran özelliklerinin keyfini çıkarın.
MASTIQUA / GECE
Tamamen alkolsüz

İdeal miktarda gaz içeren MASTIQUA, özünde başlı başına bir deneyim olan ideal alkolsüz içecektir. 3°C'de soğutulmuş olarak ve ince bir dilim limon ekleyerek tek başına veya daha fazla lezzet için, MASTIQUA'nın bir dilim salatalık ile servis edilmesi tavsiye edilir.
MASTIQUA ZAMANI! ... EVDE
Mastiqua'yı evinizde günün her saatinde içebilirsiniz
 
AKDENİZLİ DAMLA SAKIZLI MADEN SUYU EN GR TK